פתיחת סתימות ביוב

מדריך פתיחת סתימות ביוב באמצעות ביובית

מאמרים

לשירות ביובית

צור קשר או התקשר: 073-7843103

עיקר עבודתם של מפעילי משאית ביובית היא פתיחת סתימות, אך כמובן לא רק. אופן טבעי, רובנו יודעים שאם יש סתימה בעל המקצוע הנכון להתקשר אליו הוא אינסטלטור, אך במקרים מורכבים הכתובת הנכונה היא מערכת ביובית.

שאיבת ביוב

מתי מזמינים ביובית לפתיחת סתימות?

הזמן הנכון להיעזר בשירות ביובית היא כשנתקלים במעצור גדול מאוד במערת הצינורות. על מנת לזהות את הבעיות הנפוצות בצנרת ביוב, היכנסו למדריך הוידיאו שלנו ותראו את סרט ההדרכה בנושא. לרוב מדובר בתקלות מהותיות כמו חסימת קווי ביוב על ידי עצמים זרים כגון שורשי עצים, בטון, ומשקעי שומן משמעותיים שהצטברו לאורך זמן.

 

איך זה עובד?

רוב חברות הביובית המובילות מחזיקות צי של רכבי ביובית ייעודיים המותאמים לכל פעולה שתידרשו. אך לפני הכול, נסו לזהות את מקור החסימה וכך יהיה קל יותר לצוות לכם בעל מקצוע נכון. לרוב, צוות הביובית יטפל בסתימות גדולות באמצעות הזרת מים בלחץ גבוה לצנרת הביוב. לחץ המים הגבוה לרוב ינה את מקור הסתימה וישטוף אותה החוצה, מבלי הצורך להיכנס להחלפות צנרת יקרות.

 

שלבי פתיחת סתימות ביוב

רוב עבודות פתיחת סתימות מתחלקות לכמה שלבים עיקריים:

זיהוי מקור הסתימה. לפני הטיפול צרכים להבין את מקור הסתימה ואת הדרך הטובה ביותר לפתור אותה מיסודה, ולא התקלה תחזו. כיום, לרוב צוותי הביובית המתקדמים מערכות צילום משוכללות בסיס אופטי דרכם ניתן לראות את מקורות החסימה התת קרקעיים ללא שבירת הצנרת לשם כך.
ניקוי יסודי לקו הביוב. ישם מגוון חומרים כימיים לניקוי משקעים בצנרת, אך לרוב ניקוי הצנרת יתבצע כאמור על ידי שטיפת הקו באמצעות לחץ מים אדיר המופק במערכת הביובית. השטיפה מאפשרת ניקוי יסודי של ההפרעות הגורמות לתקלה ומונעות את היווצרותה מחדש.
הוצאת חסמים מקווי הביוב, כגון שורשי עצים שחוסמים את הביוב, בטון ופסולת בנייה, וחסמים מגוונים אחרים על מנת למנוע את התחדשות הסתימה.
שאיבת הביוב או השמנים מבור הביוב לתוך משאית הביובית. לסיום, פינוי הפסולת לאתר פינוי פסולת מורשה.

צפו בפתיחת סתימות ביוב עם ביובית

 

זקוקים לביובית מומלצת? 

התקשרו: 073-7843103

מערכת אתר ביובית מורכב מצוות כתבים פרילאנסרים מתמחים בתחום שירותי הביוב והאנסטלציה. כל חברי המערכת הם בעלי ניסיון ענף בתחום ומגיעים מרקע של כתיבה ועבודה מעשית בפתרון בעיות ביוב מורכבות ופשוטות כאחד. 

מאמרים בנושא: פתיחת סתימות ביוב
הסיבה העיקרית לסתימות בביוב הסיבה העיקרית לסתימות בביוב
אחת הסיבות העיקריות לסתימה בביוב הם המגבונים הלחים המושלכים לאסלה מדי יום.

זקוקים לפתיחת סתימת ביוב? הכינסו למדריך בעלי המקצוע שלנו וחפשו מקצוען. אבל לפני כן, בדקו כמה זה אמור לעלות במחירון פתיחת סתימות ביוב.

מאמרי ביובית מומלצים

מחירונים שירותי ביובית

פתרון תקלות ביוב- מדריכי וידיאו

מעוניינים בשירותי ביובית? שלחו את פרטיכם או התקשרו: 073-7843103